גליץ בית ספר לצילום - לוגו

קורס יסודות הצילום

מלאו את הטופס ויועצי הלימודים
שלנו יחזרו אליכם בהקדם

יצא לכם להסתכל על תמונות של אחרים ולהתפלא מהכשרון והיופי?

בקורס יסודות הצילום של גליץ, תלמדו להוציא את המקסימום  מהמצלמה שלכם
ולצלם כפי שתמיד רציתם וחלמתם.

כי גם אתם יכולים ללמוד לצלם וליהנות מתמונות מעולות!

*הכרה ושליטה במצלמה הדיגיטלית *חוקי הקומפוזיציה וטיפים שימושיים *איך בונים תמונה בצורה נכונה ומה העין שלנו אוהבת *לימוד מושגים ברמה מתקדמת: תריס, צמצם ו-ISO *ביקורת עבודות ופידבק בונה ומקצועי *הכרת תוכנה מקצועית לעיבוד תמונה

מה תלמידים מספרים?

סילבוס קורס יסודות הצילום

פתיחת קורס וקומפוזיציה –

נתחיל בהכרות קצרה של המדריך והתלמידים, ונמשיך להכרות עם ההיסטוריה של הצילום. בשיעור מרתק זה נלמד כיצד בונים תמונה בצורה נכונה, מהי הולכת עין ומה העין אוהבת, מהי קומפוזיציה וכיצד ניישם אותה בצילומים השונים.

יסודות הצילום –

הכרת מושגי היסוד החשובים ביותר, לימוד חשיפה ומדידת אור, תריס, צמצם, ISO, הבנת עומק שדה, הכרת מבנה המצלמה, עדשות ואופן העבודה עם המצלמה.

המערכת הדיגיטלית – 

נמשיך בהכרות עם מושגי היסוד ולימוד המערכת הדיגיטלית, פוקוס, הבנת רזולוצייה ודחיסה, איזון לבן, טווח דינמי ועבודה עם מאפייני המערכת הדיגיטלית. נבין מהם קבצי RAW, איך לקרוא היסטוגרמה ולנתח את מאפייני האור השונים.

יציאת שטח (יום שישי) –

יציאה לצילומים בפארק על מנת ליישם את הנלמד בשיעורים העיוניים. תרגול חשיפה, עומק שדה, מדידת אור, קומפוזיציה, צילום בתנועה, תפעול המצלמה, ראייה צילומית ועוד. ההדרכה תועבר על ידי צוות מדריכים על מנת להגיע ליחס חניכה מקסימלי.

ביקורת עבודות –

תוסבר אומנות מתן הביקורת תוך מעבר על צילומי הסטודנטים במפגש הקודם והעברת ביקורת עם דגש על הטכניקה ועל אפשרויות לשיפור התמונות. חשיבות הביקורת היא להבין היכן טעינו בתהליך יצירת התמונה, על מנת ללמוד איך להשתפר בעתיד.

מבוא לעריכת תמונה –

תוכנות עריכה הן חדר החושך של הצילום הדיגיטלי. כלים אלו חיוניים ונחשבים לחלק בלתי נפרד מתהליך העבודה של הצלם. בשיעור זה נלמד על תהליך עיבוד התמונה ויועברו כלים בסיסיים הדרושים לעבודה עם תוכנות העריכה.

צילום בעלי חיים (יום שישי) –

ניפגש לצילום בעלי חיים תוך שימת דגש על תאורה, קומפוזיציה, צילום בתנועה, לכידת רגעים מיוחדים ותשומות לב לפרטים. במפגש זה נבין כיצד להציג את בעלי החיים בצורה מחמיאה, לבודד אותם מתוך ההמולה ולהשתמש בתאורה הטבעית.

פורטרטים וצילומי רחוב –

נלמד כיצד נכון לצלם אנשים. ניחשף לז'אנר צילומי פורטרטים וצילומי רחוב – נבין את סוד העברת אופי המצולם לצופה ועוד. בחלקו השני של השיעור הסטודנטים יציגו את התמונות מהספארי, לפני ואחרי עריכה דיגיטלית ותועבר ביקורת בונה על התמונות תוך העלאת הצעות לשיפור.

צילומי רחוב (יום שישי) –

נצא לצילומים ונתמקד בתפיסת התרחשויות ברחוב, צילום פורטרטים, שימוש באור טבעי והצגת סיפור המצולם בצורה הטובה ביותר. בהכוונת המדריכים, כל אחד יחזור עם פורטרטים מיוחדים.

פלאש וצילומי לילה –

ניחשף לתהליך הצילום בעזרת פלאש (מבזק) חיצוני ופנימי על כל האפשרויות המגוונות שלו, נלמד על חשיפות ארוכות ונעבור הכנה לקראת המפגש הבא – צילומי שקיעה ולילה. בחלקו השני של השיעור הסטודנטים יציגו את תוצאות הצילומים מהשיעור הקודם למטרת ביקורת בונה.

צילומי לילה בשקיעה –

ניפגש לקראת השקיעה לצילומים של צלליות ועבודה עם מבזקים כאור מילוי, לאחר השקיעה נתמקם בנקודה אחת לחשיפות ארוכות וטכניקות של ציור באור. מומלץ לבוא עם חצובה, אבל אם אין לכם חצובה, אל דאגה – נשאיל לכם 🙂

נוף, פילטרים וסיכום –

נכיר טכניקות בסיסיות בצילום נוף שיגרמו לתמונות שלכם לקפוץ מדרגה. נלמד על פילטרים (מסננים), כיצד משפיעים על הצילום ונבין מתי נשתמש בכל פילטר. בהמשך נדבר על “התפתחות אישית בעולם הצילום”, בה נכיר פורומים, גלריות ודרכים להשתפר. בחלקו השני של השיעור יועבר סיכום קורס וחלוקת תעודות סיום.

מה עוד תקבלו בקורס אצלנו?

אחריות מלאה

כן! מה ששמעתם 🙂 תוכלו להשלים שיעורים או לחזור על קורס מההתחלה עם קורסים עתידיים ללא הגבלת זמן, כמות או תשלום נוסף.

הקלטות שיעורים

כל השיעורים העיוניים מועברים גם בזום והם מוקלטים! כך שאתם מרוויחים פעמיים! הקלטות וצפייה מרחוק

צלמים מדריכים

ללמוד מצלם זה מעולה אבל ללמוד מצלם שגם יודע להדריך זה מאוד חשוב. אצלנו אתם מקבלים גם וגם

קבוצת ווטסאפ

לכל מחזור לימודים יש קבוצת ווטסאפ עם המדריך ושאר החברים. באופן הזה אתם מקבלים מענה מקצועי וגם תמיכה מוראלית מהחברים

מועדי קורסים קרובים

רמת גן - בוקר

11.05.22 יום ד׳ 10:00-12:30
10.06.22 יום ו׳ 09:00-11:30

רמת גן - ערב

17.05.22 יום ג׳ 19:00-21:30
25.05.22 יום ד׳ 19:00-21:30

ירושלים - ערב

23.05.22 יום ב' 19:00-21:30

חיפה - ערב

06.07.22 יום ד' 18:30-21:00

רעננה ערב

05.07.22 יום ג' 18:30-21:00

למועדים נוספים מלאו את הטופס וניצור איתכם קשר בהקדם

מה תלמידים מספרים?

רוצים לדבר איתנו?

המסע שלך לצילום מדהים מתחיל כאן

מלאו את הטופס לקבלת פרטים נוספים וניצור עמכם קשר בהקדם

הצטרפו לבית הספר המוביל, המתקדם והמקצועי ביותר בישראל ותהנו מחוויה של פעם בחיים, עם חברים חדשים ותמונות שילוו אתכם כל החיים!

מדיניות ביטולים: הודעות על ביטול השתתפות בקורס יתקבלו רק בהודעה כתובה אל מייל info@galitz.co.il . במקרה של ביטול עד 14 ימי עסקים לפני פתיחת הקורס מיום ההרשמה אך לא פחות מ-7 ימי עסקים לפני פתיחת הקורס – דמי ביטול 5% או 100 ש"ח הנמוך מביניהם. במקרה של ביטול או דחייה בין 14-7 ימי עסקים לפני פתיחת הקורס – לא יוחזרו דמי ההרשמה והם ייחשבו כדמי ביטול. במקרה של ביטול 7 ימי עסקים לפני פתיחת הקורס לא ניתן לבטל הרשמה. לא יוחזרו דמי ההרשמה והם ייחשבו כדמי ביטול. במקרה כזה ניתן יהיה להצטרף לקורס במועד אחר ועד שנה מיום ההרשמה לקורס המקורי, בתוספת דמי הרשמה חדשים למועד החדש. לגליץ הזכות לדחות את מועדי פתיחת הקורסים. במקרה כזה, הנרשמים יקבלו הודעה מראש ולא יחוייבו בדמי ביטול במקרה של שינוי.

Call Now Button