גליץ בית ספר לצילום - לוגו

קורס צילום עם רחפנים

לצלם ממעוף הציפור

צולם על ידי ניר שדה, מדריך הקורס

גם אם אתם חדשים לגמרי בעולם הרחפנים או שיש לכם כבר ניסיון כלשהו – אנו רוצים ללמד אתכם
איך לצלם נכון בוידאו וסטילס עם הכלים הנהדרים הללו.

חשבתם שרכישת עדשה חדשה תיתן לכם את הזווית המיוחדת?
עכשיו תחשבו על מה שתוכלו להשיג עם רחפן אותו תפעילו בצורה מיומנת ומקצועית.

מה נלמד בקורס?

בקורס 8 מפגשים תיאורטיים ומעשיים, שלוש שעות לכל מפגש.
במסגרת הקורס, תלמדו להטיס במגוון טכניקות ושיטות, להוציא
את המירב מהצילומים בשטח ובעריכה שלכם.

הקורס מועבר במתכונת היברידית כלומר משלבת כיתה ואונליין
(המפגשים התיאורטיים מוקלטים).

צולם על ידי ניר שדה, מדריך הקורס

מתי והיכן?

רמת גן
מועד יעודכן בקרוב

חיפה
05.11.23 ימי ראשון 18:00-21:00
בסטודיו 6B, ספיר 5

למה קורס צילום עם רחפנים בגליץ?

ייחודי

גליץ בית הספר לצילום גאה להיות הראשון בארץ שמציג קורס הטסה וצילום ברחפנים

היברידי

השיעורים העיוניים מועברים בכיתה ובמקביל בזום כך שניתן להצטרף מכל מקום

מצגות

בסיום כל שיעור עיוני נשלח סיכום שיעור והקלטה לצפייה למשך שבועיים

עלות הקורס

מחיר מבצע לחגים 2,850 ש"ח

(במקום 3,290 ש"ח | ללא כפל מבצעים)

מה עוד חשוב לדעת?

בקורס לומדים גם על צילום סטילס וגם על צילום וידאו. בשניהם מדברים על העקרונות שעומדים בבסיס הצילום, ולומדים על דגשים ושיטות לצלם תמונות וסרטים טובים יותר.

כן, אבל מומלץ שיהיה ברשותכם רחפן בהגיעכם לקורס. ניתן יהיה, בתיאום מראש, להטיס רחפן של המדריך, אבל זה לא יאפשר לכם להטיס ולהתאמן בין השיעורים.

הקורס מוגבל ל-10 משתתפים. מספר זה מאפשר יחס חניכה מצויין ויחס אישי בשיעורים השונים.

בקורס אנחנו לומדים עריכת תמונות בלייטרום, ועריכת וידאו בדה-וינצ'י רסולב. בשתי התוכנות אנחנו נלמד רצף עבודה נכון, איך לחסוך זמן ומשאבים בשלב העריכה, ונכיר פונקציות חשובות לעריכה של תמונות וסרטים שצולמו עם רחפן.

כמובן. בקורס לומדים צילום מקצה לקצה – החל מהתיאוריה שעומדת בבסיס עולם הצילום, דרך הטסת הרחפן בצורה בה נקבל את התמונות והסרטים המעניינים והטובים ביותר, ועד לשלב העריכה, שבו נזקק את הטוב ביותר מכל מה שצילמנו.

כן 🙂

1. ידע בסיסי בצילום סטילס ווידאו
2. רחפן של חברת DJI 
3. ידע בסיסי בהטסת הרחפן

אם אתם לא בטוחים שהציוד שלכם מתאים או אם אתם מתלבטים אם הידע המקצועי שלכם מספיק, צרו איתנו קשר בטלפון 077-4090280 ויועצי הלימודים שלנו יישמחו לעזור בהכוונה.

הקורס מתאים לצלמים בכל הרמות. במסגרת הקורס נלמד תכנים שמתאימים לכל הצלמים בכל הרמות, והמדריך דואג להתאים את התרגולים לכל תלמיד בצורה שתאפשר לו להתקדם ולהתפתח בצורה הטובה ביותר במהלך ולאחר הקורס.

הצילום האווירי פותח בפנינו יכולות וזוויות שטרם נראו בעבר. עולם הצילום האווירי דורש התייחסות שונה מאשר סוגים אחרים של צילום (בדיוק כפי שצילום מאקרו דורש התייחסות שונה מאשר צילום נוף), ולכן ישנם דגשים שונים לצילום האווירי, אשר עובדים קצת אחרת בצילום קרקעי או צילום אחר. ועל כן, גם מי שעבר קורס צילום בעברו, מוזמן להצטרף לקורס ולקבל הבנה מעמיקה יותר בעולם הצילום, עם כל הדגשים הרלוונטיים לעולם הצילום האווירי.

הקורס מתאים לצלמי רחפנים בכל הרמות. צלמים מתחילים ילמדו כלים, שיטות ודגשים להטסה נכונה של הרחפן, ויצברו ביטחון ושעות הטסה. מטיסים מתקדמים יקבלו דגשים והכוונה שמתאימים לרמתם כמו תרגילי הטסה מתקדמים ומורכבים יותר, מיקוד בצילום מתקדם, שימוש במודים מתקדמים באפליקציה ועוד.

במסגרת הקורס אנחנו לומדים על הרחפן ומתעמקים ביכולות ובמגבלות שלו. אנחנו צוברים שעות הטסה ומתרגלים בצורה שמתאימה למטיסים בכל הרמות. אין ספק שלאחר הקורס רמת הביטחון בהטסה וברחפן תגדל בצורה משמעותית.

הקורס איננו כולל רישיון ואינו מסמיך מטיסים להטסת רחפן לשימוש מסחרי. הקורס מתמקד בצילום ובאיך להוציא את התמונות והסרטים הטובים ביותר באמצעות הרחפן שלנו. הקורס כן כולל ביטוח צד ג לחצי שנה, שמאפשר להטיס בצורה בטוחה יותר, תוך עמידה בדרישות החוק והביטוח.

קורס זה אינו מסמיך את המשתתפים בו לרשיון כטב״מ מטעם רת״א.

קבעו פגישת היכרות במשרד

בואו ללמוד מצלם אוויר מנוסה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הצטרפו לבית הספר המוביל, המתקדם והמקצועי ביותר בישראל ותהנו מחוויה של פעם בחיים, עם חברים חדשים והתמונות שילוו אתכם כל החיים

מדיניות ביטולים: הודעה על ביטול השתתפות בקורס תשלח כהודעה כתובה אל מייל info@galitz.co.il או באמצעות יצירת קשר עם גליץ בית ספר לצילום בטלפון 077-4090280 בשעות הפעילות, ימים א-ה 10:00-18:00. | במקרה של ביטול עד 14 ימי עסקים לפני פתיחת הקורס מיום ההרשמה – דמי ביטול 5% או 100 ש"ח הנמוך מביניהם | ביטול שיעשה בטווח של 13-8 ימי עסקים לפני פתיחת הקורס – דמי ביטול בגובה 40% מערך הקורס | ביטול שיעשה בטווח של פחות מ-7 ימים לפני פתיחת הקורס – חיוב מלא ללא החזר כספי | למען הסר ספק, לא ניתן לבטל השתתפות שנרכשה 7 ימי עסקים לפני פתיחת הקורס ולא ניתן יהיה לקבל בגינה החזר כספי.  לגליץ הזכות לדחות את מועדי פתיחת הקורסים. במקרה כזה, הנרשמים יקבלו הודעה מראש ולא יחוייבו בדמי ביטול במקרה של שינוי.